facebook
ilość produktów: 0 (0) wartość: 0,00 PLN » zobacz koszyk

O firmie

Misja firmy FHU "HERO" Tomasz Giza to:

"Dokładamy wszelkich starań aby w sposób jak najbardziej kompleksowy i niezawodny wyposażać w sprzęt prawdziwych bohaterów, którzy narażają często swoje życie aby pomóc potrzebującym, poszkodowanym, zapobiegając klęskom i sytuacją niebezpiecznym dla ludności (kryzysowym) oraz broniąc narodu i granic naszej Ojczyzny."

Oferowany przez naszą firmę sprzęt ma za zadanie pomóc  odbiorcom w wykonywaniu swoich zadań i przede wszystkim nie zawodzić w najtrudniejszych sytuacjach. 

Oferujemy sprzęt dla Strażaków PSP i OSP, wojska, policji, ratowników gopr, topr i wopr oraz pozostałych służb ratoniczych i mundurowych.
 
OFERTY:
W przypadku zakupów przez Instytucję Państwową (Komendę PSP, Jednostkę Wojskową, Komendę Policji, Urząd Miasta, Urząd Gminy, itp.), większych zakupów grupowych - serdecznie zapraszamy do składania zapytań na oferowany przaz nas sprzęt - postaramy się przygotować satysfakcjonującą Pańswa ofertę. Zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy: biuro@fhuhero.pl
Jeżeli na naszych stronach nie znaleźli Państwo odpowiedniego dla siebie sprzętu - również prosimy złożyć zapytanie na nasz adres mailowy, a nasi pracownicy podejmą się wyceny tego sprzętu i złożymy Państwu ofertę.
 
 
 
 

 

FHU "HERO" | Sklep strażacki - sprzęt dla profesjonalistów

Grodzka 40A, 42-600 Tarnowskie Góry, 531 488 393, 606 835 067, biuro@fhuhero.pl

© F.H.U. "HERO"